poczta panel pomoc24 maja 2011 ( Zaszufladkowany do Stan sieci | Brak komentarzy » )

W nocy z 24/25 maja 2011 o godzinie 1:00 zostanie przeprowadzony upgrade routera serwisowego BGP. W związku z koniecznością restartu urządzenia nastąpi kilkuminutowa przerwa w dostępie do zasobów internetu. Przepraszamy za niedogodności. Prace sa podyktowane zwiększeniem wydajności urządzeń routujących.


16 maja 2011 ( Zaszufladkowany do Stan sieci | Brak komentarzy » )

Dziś o godzinie 11:14 nastąpiło uszkodzenie sieci zarządzającej systemem routerów szkieletowych, co spowodowalo niekontrolowane restarty wszystkich routerów szkieletowych. Ponieważ wszystkie routery szkieletowe były kontrolowane przez ten system, nastąpiła okolo 30 minutowa przerwa w dostępie do zasobów internetu.


13 maja 2011 ( Zaszufladkowany do Stan sieci | Brak komentarzy » )

Dziś około godziny 14:40 nastąpił flap wewnętrznych sesji BGP jednego z routerów dostępowych. Spowodowało to krótkotrwałą niedostępność niektrórych tras internetowych. Przepraszamy za niedogodność.


24 kwietnia 2011 ( Zaszufladkowany do PHP | Brak komentarzy » )

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy aktualizacji interpretera języka PHP 5.2.14 do wersji 5.2.17. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian wprowadzonych do wersji 5.2.17, dostepną na stronach internetowych serwisu php.net.


25 lutego 2011 ( Zaszufladkowany do Stan sieci | Brak komentarzy » )

W nocy z dnia 25 na 26 lutego będą przeprowadzane pilne prace modernizacyjne na routerze rdzeniowym. W efekcie może nastąpić chwilowa niedostępność niektórych tras internetowych. Przepraszamy za niedogodności.


9 listopada 2010 ( Zaszufladkowany do PHP | Brak komentarzy » )

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy aktualizacji interpretera języka PHP 5.2.13 do wersji 5.2.14. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian wprowadzonych do wersji 5.2.14, dostepną na stronach internetowych serwisu php.net.


8 listopada 2010 ( Zaszufladkowany do Stan sieci | Brak komentarzy » )

1 listopada oficjalnie wystartowała platforma peerengiwa Telekomunikacji Polskiej – węzeł TPIX. Centrum danych eTOP w którym kolokujemy nasze serwery jest jednym z pierwszych dostawców wpiętych do węzła TPIX uczestniczącym w Open Peeringu. Na chwilę obecną poprzez TPIX wymieniamy ruch z takimi klientami węzła jak: Interia, Allegro, WP S.A., Onet, TASK, KIKE, SILWEB, Inotel, oraz Petrus.


« Starsze wpisy