poczta panel pomoc

Archiwum z 2009
 

Zapraszamy na trzydniowy cykl warsztatów oraz imprez Apple i Orange. Ich celem będzie zademonstrowanie możliwości produktów Apple oraz odpowiedź na pytanie dlaczego warto wybrać sprzęt ze znaczkiem nadgryzionego jabłuszka. Warsztaty odbędą się w dniach od 3-5 grudnia w Toruniu (restauracja „Pod Arsenałem”), zarówno w formie wykładów jak i samodzielnych ćwiczeń z urządzeniami Apple. Zainteresowanych zapraszamy na przygotowaną przez naszą firmę podstronę: podarsenalem.pl/apple, gdzie znaleźć można formularz zgłoszeniowy do udziału w akcji.

(więcej…)

Od dnia 1 grudnia Telekomunikacja Polska S.A. wprowadza zmiany w usłudze „bezpieczny dostęp”. Wprowadzane zmiany polegają na ograniczeniu komunikacji pomiędzy programami pocztowymi, a serwerami poprzez port 25 i przeniesieniu jej na porty 587 i 465 (w przypadku połączeń SSL), co znaczy iż użytkownicy korzystający z Neostrady (oraz usług pakietowych TP S.A.) którzy nie zmodyfikują ustawień w swoich programach pocztowych nie będą mogli wysyłać wiadomości e-mail.

(więcej…)

W związku z planowanymi przez NASK pracami w zakresie modyfikacji rejestru, w dniach od 25 września (od godz. 16.00) do 28 września (do godz. 9.00) system rejestracji domen polskich będzie niedostępny.

(więcej…)

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy aktualizacji interpretera języka PHP 5.2.10 do wersji 5.2.11. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian wprowadzonych do wersji 5.2.11, dostepną na stronach internetowych serwisu php.net.

(więcej…)

Wszystkim naszym klientom korzystającym z popularnego menadżera plików dla Windows – Total Commander, zalecamy jego aktualizację do wersji 7.50. Nowa wersja programu wprowadza szereg drobnych zmian, jednakże najważniejszą jest szyfrowanie haseł dostępu do FTP przechowywanych w programie (zapisane hasła połączeń ftp zabezpieczone są hasłem nadrzędnym szyfrowanym przy użyciu AES256).

(więcej…)

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy aktualizacji interpretera języka PHP 5.2.9 do wersji 5.2.10. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian wprowadzonych do wersji 5.2.10, dostepną na stronach internetowych serwisu php.net.

(więcej…)

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu pierwszego etapu prac, związanego z migracją naszych użytkowników na nową platformę sprzętową. Głównym celem wprowadzanych zmian jest podniesienie wydajności, oraz stopnia niezawodności działania naszej infrastruktury serwerowej, a co za tym idzie- podwyższenie jakości świadczonych usług.

(więcej…)