poczta panel pomoc

Archiwum z Styczeń 2010
 

Aeroklub Radomski, z ramienia Aeroklubu Polskiego, już po raz drugi będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced, które odbędą się w dniach 5-15 sierpnia 2010 roku. Po raz drugi także nasza firma została wykonawcą oficjalnej strony, a także jednym z oficjalny sponsorów tej międzynarodowej imprezy. Chociaż do zawodów jeszcze daleko, już dziś prezentujemy serwis 9-tych Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced, dostępny pod adresem awac2010.pl, na którym na bieżąco publikowane będą zgłoszenia poszczególnych ekip i zawodników. Serwis dostępny jest w dwóch wersjach językowych- polskiej i angielskiej.

(więcej…)

Wszystkim naszym klientom korzystającym z popularnego skryptu blogowego WordPress, zalecamy jego aktualizację do wersji 2.9.1, a także instalację pluginu o nazwie WP-Cache.

(więcej…)

Przed nami XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę, 10.01.2010 r. Poświęcony on będzie (po raz drugi) onkologii dziecięcej. W tym roku hostujemy na naszych serwerach oficjalny serwis piotrkowskiego sztabu WOŚP (dostępny pod adresem wosp.piotrkowianie.com). Liczymy, że będą Państwo z nami 10 stycznia i wspólnymi siłami wesprzemy polską onkologię dziecięcą!

(więcej…)