poczta panel pomoc

Archiwum z Marzec 2010
 

W nocy z 31 marca na 1 kwietnia będą prowadzone prace modernizacyjne routera dostępowego. Przewidujemy kilkunastominutową przerwę związaną z wymianą elementów fizycznych urządzenia. Prace mają na celu dodanie kolejnego kanału redundancji światłowodowej, oraz zwiększenie wydajności głównych elementów przełączających.

(więcej…)

Dziś rano uruchomiliśmy nową odsłonę oficjalnego serwisu internetowego Grupy Akrobacyjnej „Żelazny”. Prace nad obecną wersją serwisu rozpoczęły się w grudniu 2009 roku, a dziś oddajemy go jeszcze w tzw. wersji BETA. Oznacza to, że serwis ten znajduje się obecnie w fazie rozbudowy, oraz może zawierać/zawiera błędy które na skutek zgłoszeń od użytkowników będą sukcesywnie naprawiane. Na dzień dzisiejszy udało się już uruchomić oficjalnego BLOG’a GA Żelazny, galerię oraz większość działów i sekcji głównego serwisu Grupy.

(więcej…)

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 20 na 21 marca 2010) w godzinach 1.30-3.00 rano będą prowadzone prace modernizacyjne w sieci szkieletowej, polegające na upgradzie oprogramowania, modernizacji urządzeń routujących oraz dodanie dodatkowych połączeń światłowodowych. Prace mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa sieci oraz jej wydajności.

(więcej…)

Dziś (tj. 17 marca) o godzinie 13.25 wystąpiło chwilowe przerwanie połączenia z zasobami operatorów w punkcie wymiany ruchu PL-IX. Urządzenia routujące automatycznie przełączyły wszystkie trasy IP na inne. W związku z czasem potrzebnym do zaakceptowania około 300 000 routów klienci odczuli to jako chwilową niedostępność usług na niektórych trasach.

(więcej…)

W nocy z 10 na 11 marca 2010 odbędzie się planowany upgrade oprogramowania routerów szkieletowych i dostępowych. Spowoduje to kilkuminutową przerwę w dostępie do usług. Pilny upgrade jest przeprowadzany ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności sieci, stąd krótki czas pomiędzy informacją o nim, a jego wykonaniem.

(więcej…)