poczta panel pomoc

Archiwum z Maj 2010
 

W nocy z 20 na 21 maja 2010 o godzinie 1.00 nastąpi restart routera rdzeniowego obsługującego dostęp do łącz zagranicznych oraz TPSA. Spowoduje to chwilową niedostępność niektórych tras. Przerwa potrwa jedynie klilka minut. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Serwis kulturalnytorun.pl to największy toruński serwis internetowy poświęcony wyłącznie życiu kulturalnemu miasta. Na stronach Kulturalnego Torunia można znaleźć wszystkie informacje o nadchodzących i przeszłych wydarzeniach, relacje z nich, a także recenzje książek, filmów czy płyt. Od początku 2010 roku opiekę nad tym serwisem sprawuje Fundacja Stabilo z którą (oprócz Kulturalnego Torunia) współpracujemy także przy okazji projektu OrbiTorun.pl (pierwszego w Polsce miejskiego portalu społecznościowego) napędzając razem toruńską kulturę.

(więcej…)

O godzinie 14.30 został przywrócony ruch do jednego z operatorów zagranicznych. O godzinie 14.50 przywrócono ruch do łącz radiowych (które pracowały cały czas w warstwie fizycznej dzięki odrębnej siłowni). O godzinie 15.50 punkt wymiany ruchu AC-X także został przywrócony (operatorem jest ATM SA, który najbardziej ucierpiał na zaniku zasilania). O godzinie 16.00 nasze urządzenia zostają przełączone z rezerwowego na podstawowe źródło zasilania.

(więcej…)

14.05.2010 o godzinie 12.09 W centrum Warszawy doszło do poważnej awarii zasilania. W efekcie wymiana ruchu internetowego z wieloma operatorami została przerwana. Spowodowało to niedostępność wielu sieci innych operatorów, w tym operatorów zagranicznych. Czas usunięcia awarii zasilania nie został podany przez służby techniczne, pracujące nad usunięciem awarii. W przypadku jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym BOK.

(więcej…)

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy aktualizacji interpretera języka PHP 5.2.12 do wersji 5.2.13. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian wprowadzonych do wersji 5.2.13, dostepną na stronach internetowych serwisu php.net.

(więcej…)